Pokus o rekostrukci blogu - prosím SB o vynechání z třídění

Moje milované "povedené" Pocky.

13. února 2011 v 22:27 | Gerry |  Gerry's diary
Dnes jsem dostala velice tvořivou náladu:D Jak to "někdy" u mě bývá. Vzpoměla jsem si, že před nějakou dobou jsem na netu zahlídla, Pocky, což je velice známá japonská sladkost. A jelikož, to má něco společné i s čokoládou, neodolala jsem a zabrousila jsem znovu na net, abych si zjistila, jestli se jen marně netěším, jestli existuje nějaká ta domácí verze, pro ty, kteří mají Prahu daleko:D Kupodivu taková domácí verze je, no a jak se dá čekat, hned jsem se do toho vrhla.
Jenže, hned od ze začátku to mělo mouchy:D Tak za prvé jsem si omylem koupila mléčnou čokoládu, která se mi samozřejmě při rozpouštění srazila. Nakonec jsem, ale na dvě tyčinky polenvu nějak udělala. Dala jsem je s velkou láskou a očekáváním na prkýnko a dala na balkón. Co se, ale nestalo, Pocky mi k prkénku přimrzly a při složitém a pracném oddělávání od proradného prkénka, se mi Pocky na dvě půlky zlomily.

Já se nikdy nevzdávám!! :D takže proběhlo i druhý kolo
Z hořké čokolády, a nerozlomili se mi. Tomu říkám úspěch:D Sice nejsou tak pěkný jak ty první dva z mléčné, ale jak říkám, pořád drží u sebe:D Myslím, že už mám na zítra svačinu


Takže tady mám pár fotek Mích Pocků:

Sice nevipadají zrovna nejlíp, ale chutníjí dost dobře, řekla bych až výborné:))


Pro ty koho zajmá co Pocky vúbec jsou, kdy vznikli, kde je u nás v ČR koupit, a nebo kdo by jen chtěl porovnat mé Pocky z těma z Japonska, poskytnu vám veškěré ifo právě o Pockách ve stejnojmeném článku:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Pictures from: weheartit.com // zerochan.net //deviantart.com//tumblr.com